• Обновено
Феникс Контакт Pluggable Терминал Блокови 13 Пос 3,5 мм Dbl Ред Plug 24-16AWG Sprin (Пакување од 5)

Феникс Контакт Pluggable Терминал Блокови 13 Пос 3,5 мм Dbl Ред Plug 24-16AWG Sprin (Пакување од 5)

Оценката:
DEN 6901.20

Тековен
Во магацинот.

Производителот : Феникс Контакт.Rohs_Mouser : Ro HS Согласност.Производ : Приклучоци.Number Of Positions : 13 Позиција.Теренот : 3.5 mm.Спецификација за производ : Производителот : Феникс Contact Rohs_Mouser : Ro HS Compliant Product : Plugs Number Of Positions : 13 Position Pitch : 3.5 mm Connection Method : Push-In Current Rating : 8 AVoltage Rating : 160 VWire Gauge Min : 24 AWGWire Gauge Max : 16 AWGWire Gauge Range : 24 AWG 16 AWGSeries : DFMCContact Plating : Tin Height : 13.25 mm Length : 27.79 mm Width : 52.4 mm Brand : Феникс Contact Contact Material : Copper Product Type : Pluggable Терминал Blocks Standard Pack Qty : 50 Subcategory : Терминал Blocks Tradename : COMBICON Контрола.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.