• Обновено
Камерата СВЕТЛО МЕТАР во Кожа СЛУЧАЈ + Рачна Работа

Камерата СВЕТЛО МЕТАР во Кожа СЛУЧАЈ + Рачна Работа

Оценката:
DEN 271.20

Тековен
Во магацинот.

ГРОЗДОБЕР ИЗЛОЖЕНОСТ МЕТАР.СО КАФЕАВА КОЖА СЛУЧАЈ.И ПРИРАЧНИК.ВЕСТОН ДИРЕКТНИ ЧИТАЊЕ ИЗЛОЖЕНОСТ МЕТАР.ДОАЃА СО КАФЕАВА КОЖА СЛУЧАЈ И УПАТСТВО ЗА КОРИСТЕЊЕ.ВО РАБОТНА СОСТОЈБА.НЕКОИ ТРАГИ И ГРЕБНАТИНИ, НО СЕВКУПНО ВО МНОГУ ДОБРА ГРОЗДОБЕР СОСТОЈБА.НЕКОИ ПИШУВАЊЕ НАСЛИКАНИ НА ЗАДНАТА НА МЕТАР, И НЕКОИ ПИШУВАЊЕТО СО ПЕНКАЛО НА ЕДЕН РАБ НА СЛУЧАЈОТ.НЕКОИ ШТЕТИ И CREASING ПРИРАЧНИКОТ НО ТОА СЕ УШТЕ Е ВО СОСТОЈБА МОЖЕ ДА СЕ ЧИТА.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.