• Обновено
4pcs SBR12UU SBR16UU SBR20UU Линеарна Топката Имајќи Седиште за CNC Гравирање Машина СДР Линеарна Водич (Боја : SBR12UU)

4pcs SBR12UU SBR16UU SBR20UU Линеарна Топката Имајќи Седиште за CNC Гравирање Машина СДР Линеарна Водич (Боја

Оценката:
DEN 1103.52

Тековен
Во магацинот.

Внатрешен дијаметар : 12mm 16mm 20mm.Материјал : Алуминиум легура и топката имајќи челик.Количина : 4 парчиња.Боја : сребро.Погоден за CNC машина електронска опрема, пренос на вратило, итн.Модел : SBR12 UU SBR16 UU SBR20 UUBuilt-во материјал : имајќи steel External материјал : алуминиум alloy Packing детали : 4 x лизгачки имајќи седиште.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.