• Обновено
Crownyard-од Нерѓосувачки Челик, Метални стапчиња за јадење, 5 Пара Multicolor Обновливи Виножито сет,304 од не ' Рѓосувачки Челик Исецка стапови машина за миење Садови-безбедн

Crownyard-од Нерѓосувачки Челик, Метални стапчиња за јадење, 5 Пара Multicolor Обновливи Виножито сет,304 од

Оценката:
DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

✅Спецификација на производот : Сека стапови 9 инчи (23cm) долго, 1.1 унца (33g) по пар, 6 парови, подарок pacakage поставите дизајн. ✅Машина за миење садови Безбедно : Обоени со electroplated технологија, нема боја исчезнува после миење.Лесно да се чисти, може да се disinfect нив со дезинфекција кабинет или само да се стави во топла вода за неколку минути, без деформација по греење; лесна тело, без дамка остатоци после миење. ✅Производ Карактеристики : Еднократно нерѓосувачки стапчиња за јадење 304 челик, лесен дизајн да се направи да ги одржи полесно и поудобно; отпорни на топлина, не се лизга дизајн; 5 различни бои, бои се electroplated и нема да исчезнат по перење.најдобра опција за јапонски Суши, корејски храна ,брза храна. ✅Посебен Третман : Passivating третман на врвот за да се избегне неочекувани повреди; мазна и сјајна површина, плоштад не се лизга дизајн.НЕ дозволувајте децата да играат како играчка. ✅Обезбедување на квалитет : Целосна наплата или слободни exchang во 12 месеци; 2 години гаранција за квалитет. ✔машина за миење садови безбедно стапчиња за јадење 304 од не ' рѓосувачки челик за обновливи chopstick метал 5pairs/set готвење корејски, кинески пакет .Подарок pacakge ,.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.