• Обновено
PLUSINNO Ultralight Зима Мраз Риболов Прачка Ролна Комбо 26/27/28 инч. Медиум Светлина Брза Акција Мулти-Видови Врти Мраз Риболов Пол Се Справи Со Перде Костур Panfish Bluegill Crappie

PLUSINNO Ultralight Зима Мраз Риболов Прачка Ролна Комбо 26/27/28 инч. Медиум Светлина Брза Акција Мулти-Видови

Оценката:
DEN 527.76

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 【ЧУВСТВИТЕЛНИ & СИЛНА】 PLUSINNO Мраз Врти Прачка сет нуди издржливост и перформанси идеален за сериозни мраз риболовецот.Брза акција совет и Висок квалитет на fiberglass на оваа мраз риболов прачка понуди супериорен чувствителност и сила така што ќе бидете во можност да се чувствуваат секој залак и дестинации во вашиот улов. 【ULTRA LIGHT & МАЗНА РОЛНА】На ролна тело, роторот се изработени од лесен алуминиум кој се намали телесната тежина без да се жртвува сила и издржливост. 3+1 имајќи спарени со прецизност брзини ангажман даде ултра-непречено извршување. 【СУПЕР МАЗНА ВОДИЧИ】Нерѓосувачки челик водичи со Керамички внесува направи повеќе мазна и трајни, да се избегне линија се држат во водичи, минимизирање на триење, а исто така подобрување на чувствителноста со префрлување на вибрации од линијата преку водич за род и се на вашата страна. 【ЕВА КОСТЕЦ ДИЗАЈНИРАНА ЗА ЗИМСКИ】Оваа врти прачка карактеристики мека ЕВА и плута се справи.ова го прави само за цврсти доволно за трајни употреба уште лесни за погодност.Повторно, род има ЕВА се справи со тоа нуди чувствувате контрола дури и кога се справи со станува влажно. 【НАЈДОБРА ВРЕДНОСТ МРАЗ РИБОЛОВ ПОСТАВИТЕ】Вклучуваат ultralight мраз риболов прачка, ролна, риболов линија, и мраз риболов намами во собата.Тоа е целосно мраз риболов колекции, која може да ги задоволи повеќето од потребите на почетник и реализација на one-stop купување.Направи ќе се сретне со твоите најдобри мраз риболов искуство на оваа зима.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.