• Обновено
Ретро велика БРИТАНИЈА Лондон Тема со Натписи Британски Симболи Против Пролизгување Универзална столче Опфаќа Перат Седиште Покрие Заштитници за Седан Камион Ва?

Ретро велика БРИТАНИЈА Лондон Тема со Натписи Британски Симболи Против Пролизгување Универзална столче Опфаќа

Оценката:
DEN 1953.60

Тековен
Во магацинот.

Материјал Опис : Се Направени Од Полиестер Ткаенини, Материјалот Е Многу Удобно И Еластична, Намалување На Штета На Оригиналниот Столче Поради Судир.Штити & Луксузен : Овие Се Совршен Седиште Опфаќа За Вашиот Автомобил.Нашето Седиште Опфаќа Нудат Заштита Од Spills И Дамки Дека Може Да Се Случи Во Внатрешноста На Вашето Возило.Освежување На Изгледот На Вашиот Ентериер.Применливи Сценарија : Широк Компатибилност, Погоден За Повеќето Седишта.Како Автомобили, Спортски Автомобили, Камиони, Комбиња, Итн.Додатоци Структура : Секое Столче Поклопецот Е Опремен Со Круг Пена Баласт Што Паѓа Во Седиштето Каналите, И Џеб Во Задниот Дел За Чување На Дребулии.Око-Фаќање На Уникатен Модел : Трендовски Печатени Седиште Покрие Додава Стилски И Нов Изглед На Вашиот Автомобил.Ретро Велика Британија Лондон Тема Со Натписи Британски Симболи Универзална Столче Опфаќа Против Пролизгување Седиште Покрие Заштитници За Седан Камион Van Product Перформанси : Заштитете Го Вашиот Ентериер Места Од Прашина И Дамки, Заштита На Сосема Нов Седиште Или Украсуваат Старата Перница.Лесно Да Се Инсталира И Чиста : Со Еластична Ремени На Дното На Седиштето, Кои Се Целосно Ограден И Потешко Да Се Движат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.