• Обновено
Пластични Кеси 500 Сина Висока Густина на Мало Стока 20 X 5 X 30, Совршен за Шопинг Кеси, Kraft Кеси & Подарок Торби за Рефус

Пластични Кеси 500 Сина Висока Густина на Мало Стока 20 X 5 X 30, Совршен за Шопинг Кеси, Kraft Кеси & Подарок

Оценката:
DEN 1948.80

Тековен
Во магацинот.

20" Широк x 5" Длабоко x 30" Висока. 65 мили дебелина (тенки текстура).Случај на 500. Достапни во пет популарни големини Перница не вклучува справи со Привлечат купувачите со боја!Овие смели сина пластични производи, вреќи од Мало Склад со што ќе се зајакне естетика во вашата продавница, додека, исто така, обезбедување на клиенти со еден лесен начин за да се извади нивните големи купувања, како и календари, палта, албуми и други големи купувања.20" x 5" x 30" големината на овие кеси нуди доволно простор за сместување на речиси сè што треба да пакет на исходот.Направени од високо-густина пластика, овие стока кеси се издржливи и прифатлива.Сите промет на големо со пластични производи, кеси се во парк и достапни за итна испорака.Се продаваат во случаи на 500.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.