• Обновено
2022 Најновите HP Павилјон 17 Лаптоп Компјутер 17.3 FHD IPS Екран, 11 Генерација Intel Quad-Core i5-1135G7(До 4.2 GHz, Победи i7-10710U), 32GB RAM меморија, 1TB SSD, HDMI, WiFi, Bluetooth, веб Камера, Windows 10-ТИ+JVQ ПРА?

2022 Најновите HP Павилјон 17 Лаптоп Компјутер 17.3 FHD IPS Екран, 11 Генерација Intel Quad-Core i5-1135G7(До

Оценката:
DEN 22776.00

Тековен
Во магацинот.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 【Intel 11 генерација i5 】 : Силна и Брзо 11 Генерација Intel Core i5-1135 G7 Процесор @ 2.40 GHz(4 Јадра, 8 Теми, 8 M Кеш, до 4.20 GHz). 【17.3 инчен 1080 P FHD IPS Display】 : 17.3" дијагонала, FHD (1920 x 1080), IPS, анти-отсјај, 300 nits, 100% s RGB, Интегрирани Intel Ирис XᵉGraphics за 11 Генерација Intel Процесори. 【Голема Брзина RAM меморија и Огромен Простор】Професионални Надогради до 32 GB DDR4 RAM меморија и 1 TB SSD Простор за Складирање. 【Надворешни Пристаништа и Слотови】 : 2 x USB 3.0 Тип-А, 1 x USB 2.0 Тип-А, 1 x HDMI, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x Слушалки-out/микрофон-во комбо џек, 1 x мулти-формат SD медиуми картичка читателот.JVQ продава компјутери со надградена конфигурации.Ако компјутерот измени (наведени погоре), а потоа производителот кутија ќе се отвори, за да бидат тестирани и се проверуваат и да ја инсталирате надградба за да се постигне спецификации, како рекламира.Ако не се измени наведени, објектот е неотворена и неизпробван.Преку нашата детална инспекција и тестирање, и дефекти може да биде значително намален.Идеална за Дома, Студент, Професионалци, Мал Бизнис, Образование, и Комерцијални Претпријатија, Онлајн Класа, Google Училница, Далечинско Учење, Зум Подготвени Детали за Производот : Процесор & Меморија : 11 Генерација Intel Core i5-1135 G7 Процесор @ 2.40 GHz(4 Јадра, 8 Теми, 8 M Кеш, до 4.20 GHz) 32 GB DDR4-2666 MHz SDRAM Диск : 1 TB SSD Оперативен Систем : Microsoft Windows 10 Дома (64-bit) во S режим, лесно исклучете да home mode Комуникации : 802.11 a/b/g/n/ac Безжична + Bluetooth 5 HP True Vision HD веб-Камера со Интегрирани Дигитални Микрофон 10/100/1000 Gigabit Ethernet Графика и Видео : 17.3" FHD, IPS Анти-отсјај (1920 x 1080) Дисплеј Intel Ирис Xe графика, Аудио : HD аудио со стерео звучници Тастатура : Целосна големина на тастатура со нумеричка тастатура Порти : 2x USB 3.0 Тип-А 1x USB 2.0 Тип-А 1x 1x HDMI RJ-45 (LAN) 1x Слушалки-out/микрофон-во комбо џек Напојување : 3-cell 41 Whr Батеријата До 5 Часа (Мешана Употреба) Дополнителни Информации : Димензии : 16.33"W x 10.72"D x 0.96"H Тежина : 5.25 lbs Додатоци JVQ Mousepad.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.