• Обновено
AKIMPE Складирање Кошница Количка за Големи Коцки Расклопна Ткаенина Кутија Организатор Контејнери Кантите Tote со Двојна Рачки за Текстил Дома бебе соба за Статистик?

AKIMPE Складирање Кошница Количка за Големи Коцки Расклопна Ткаенина Кутија Организатор Контејнери Кантите

Оценката:
DEN 1315.20

Тековен
Во магацинот.

Наредени со тенка муслин ткаенина.Може да постојат некои брчките се должи на превозот, само отворете да се задржи things The сметководствена се справи го прави тоа практично кога се движат од перење basket A голем простор за заштеда на енергија, тоа е compressible и може да се здипли лесно кога не е во use Material : Cloth Category : валкана облека basket Scope : кеси, долна облека, за laundry Expanded големина : е 36,5 * 40cm Package Вклучува : 1 компјутер валкана облека basket Decorative Кошница Правоаголна Ткаенина Складирање Кутија Бин Организатор Кошница со Рачки за Облека Складирање Кутија (Беж, 11.Нашите Складирање Кутија се направени со еко-пријателски материјал кој е здрав уште дише - лесно на вашите раце, вашите лични предмети и животната средина.Тоа е можност да се одржи тон на продукти и може да траат цел живот.РАСКЛОПНА Складирање Кутија за ОТПАДОЦИ : ,Едноставно се свитка кошница надолу рамен простор за заштеда на Складирање Кутија кога не е во употреба или кога има потреба за транспорт.Расклопна за лесно Складирање Поле ако не е во употреба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.