• Обновено
Raybestos 701PG Професионална Одделение Тапан-во-Шапка Паркинг Кочница Чевли Сет

Raybestos 701PG Професионална Одделение Тапан-во-Шапка Паркинг Кочница Чевли Сет

Оценката:
DEN 403.92

Тековен
Во магацинот.

Направен во Мексико.Пакет димензии : 24.3 cm (H) x 9.0 cm (L) x 20.4 cm (W).Пакет Тежина : 1.207 кг.Тип на производ : АВТО ДЕЛ.Raybestos бренд за Професионална Одделение диск накладките функција апликација специфични триење материјали за максимална премиум перформанси, безбедност и запирање на способност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.