• Обновено
Sarvam Декоративни Безбедност Иглички Saree Иглички Brooch Една Страна на Безбедноста Pin Украсени со Дијаманти Поставени на 12

Sarvam Декоративни Безбедност Иглички Saree Иглички Brooch Една Страна на Безбедноста Pin Украсени со Дијаманти

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Sarvam Декоративни Безбедност Иглички Saree Иглички Brooch Една Страна на Безбедноста Pin Украсени со Дијаманти.Дијаманти од една страна на Златниот Обложени Безбедност Pin кој дава сите заедно поинаков изглед.Големина : 1.75 инчи.Производ Наслов : Sarvam Декоративни Безбедност Иглички Saree Иглички Brooch Една Страна на Безбедноста Pin Украсени со Дијаманти Поставени на 12 Brand : SARVAMColor : Златна & Браун Големина : Прибл 1.75 инчи Опис : Златна Безбедност Pin со Дијаманти, од една страна, на Pin кој дава сите заедно поинаков поглед на Должината Прибл : 1.75 inches Material : Златна Безбедност Pin Извезена со Diamonds This елегантен brooch за жените да се облекуваат било облека (или само еден пар на jeans) за работа, свадба, датумот, и вечерта надвор.Тоа исто така може да се користи како дополнување на шалови и капи.Ова може да биде идеален подарок за девојки, жени, љубовници, вљубените, двојките во роденден, Божиќ и нова година.Топло Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.Ви благодариме за вашето разбирање и среќен купување!Одрекување : 100% Sarvam Производи.Авторски Права Забрането.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.