• Обновено
Janoria 0.6 инчен Згусне Пена Реверзибилна Количка за Бебе Игра Мат,Преносни Деца Индексирање мат, Подарок за Бебиња, Водоотпорен Playmat Пена Не Токсични Против Пролизгу?

Janoria 0.6 инчен Згусне Пена Реверзибилна Количка за Бебе Игра Мат,Преносни Деца Индексирање мат, Подарок

Оценката:
DEN 1919.76

Тековен
Во магацинот.

Играта рампа мора да се чуваат подалеку од остри предмети.Печати на враќање превозот етикета.Тоа може да се користи како индексирање подлога или јога мат.Големи бебе playground Opening големина : 70 "x 79" x 0. ♫ 【Безбедност и Здравје】мат усвојува високо квалитетни и ultra light XPE лагер + ЈП притисок филм,кој гарантира дека бојата не е лесно да избледи, и боја на мастило нема директно да контакт за телото, што е побезбедно.Со дебелина од 0.6 во, обезбедување на доволно простор за бебиња и родителите да играат заедно.На перница шема се попрскува со природни растителни мастило, без хемиски мирис и исчезнува. ♫ 【Количка & Разноврсна】во Споредба со тркалање индексирање подлога, на количка за индексирање подлога е поудобно да ги чуваат, да не заземаат простор и е лесно да се носат. ♫ 【Водоотпорен и Влага доказ и Лесно да се Чисти】Нашето бебе играчка душеци се 100% водоотпорни и не мора да се грижите за чистење.Постојат различни стилови на моделите на двете страни на производот, што значи купување на еден е еднакво на купување на две.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Квалитетот на прво место, услугата прв : Доколку имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговори и да ги решава во рок од 24 часа. Пакување кеса не е играчка.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Тоа треба да се чува надвор од децата се постигне. Не го изложувајте производот на сонце подолго време. Бебето се игра мат не треба да биде во близина на оган.Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Janoria ви нуди прекрасен семејство време!Ве молиме да направите време за вашето семејство, пријатели и бебето да ја напушти скапоцени спомени заедно!Зошто да изберете нашето бебе playmat?Janoria е професионална мајката и детето бренд, фокусирајќи се на се грижат за мајчинство и дете здравје, обезбедување на најдобрите за нега и заштита за бебето, помагање на родителите подобро да ја придружува своите деца, прв клиент е нашата услуга начело.Индексирање подлога вафли шема дизајн помага да се намали на лизгање при користење.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.