• Обновено
Црна Кањонот Дијаманти & Бисери Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата Detangler

Црна Кањонот Дијаманти & Бисери Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата

Оценката:
DEN 1221.84

Тековен
Во магацинот.

Мирис : Дијаманти & Бисери (остар, flowery мирис, комбинација од зелена цвеќиња топ белешки со бела роза, вода лили и gardenia, со пониски белешки на carnation и јасмин).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Косата Detangler помага да се олабават и подмачкување на косата јазли.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 4 Мл Коса Detangler.Мирис : Дијаманти & Бисери (остар, flowery мирис, комбинација од зелена цвеќиња топ белешки со бела роза, вода лили и gardenia, со пониски белешки на carnation и јасмин).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.