• Обновено
Корејски Стил Солидна Боја Светла Површина Водоотпорен Бисер Хартија Хартија Цвет Букет Хартија за Завиткување Флорални Обвива Материјали, 15 Листови, 22.8 во x 22.8 во

Корејски Стил Солидна Боја Светла Површина Водоотпорен Бисер Хартија Хартија Цвет Букет Хартија за Завиткување

Оценката:
DEN 431.76

Тековен
Во магацинот.

#Квалитетен Материјал# - Нашите производи се направени од високо квалитетна Бисер Хартија.Лесен и издржливи.Ве молиме да уживате во себе. #Мулти Бои на Располагање# - Ние нудиме многу бои за да го изберете, кога завиткување вашиот цвет, можете да ги собереш на соодветна боја за вашата различни цвеќиња. #Совршена Големина# - Според нашето богато пакување искуство, ние го направи секој лист е (22.8 во x 22.8 во) 58cm x 58cm, еден лист е совршен за еден букет, не треба да губите време на сечење кога ќе се пакувам. #Широко Применливи# - да Користите нашата хартија за завиткување, за да заврши подароци и подароци за своите сакани како што се родендени, божиќ, свадби, булчински тушеви, ден на мајката, бебето тушеви, graduations, итн. #Пакет се Вклучени# - 15 Листови цвет букет пакување.Карактеристики : Материјал : Бисер Paper Wrapping paper size : (22.8 во x 22.8 во) 58cm x 58cm Color : како слика shows Package вклучува : 15 Листови букет пакување paper Note : дозволете малку грешка на големината поради прирачник за мерење.Бојата може да постои мала разлика поради различни прикази.Ликвидација на ризик, ве молиме да ги задржи подалеку од деца.Погодни прилики : Нашиот цвет хартија за завиткување се погодни за роденден, бебе туш, congrats, свадба, и летни цвет пакување, мора да се за цвеќе продавници.Исто така, убаво декорација за на училиште, занает проекти и други уметнички активности.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.