• Обновено
ZYUN ДОМА Телескопски Завеса Род Без Дупчење, од не ' Рѓосувачки Челик Туш Завеса Железнички, Бања Плакарот Виси Пол Прилагодливи со Вртење, Виси Облека Крпа Постелни?

ZYUN ДОМА Телескопски Завеса Род Без Дупчење, од не ' Рѓосувачки Челик Туш Завеса Железнички, Бања Плакарот

Оценката:
DEN 815.76

Тековен
Во магацинот.

【Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик】Завеса тензија род е направено од нерѓосувачки челик, рѓа-отпорни, отпорни на корозија, Трајни доволно што може да се користат долго време. 【Продолжи】Не Дупчење Телескопски стап завеса пол имате Телескопски цел, може да биде флексибилно Adjustabled на должина што е потребно. 【Повеќе Наврати】Туш завеса железнички може да се користи во многу наврати.како што се Windows, Шкафови, кујни, спални, и балкони, Гардеробер, бања. 【Се однесува На Сите Површината】Гума Вшмукување Чаша погодна за двете на мазна и груба површина како Позадина ѕид,Плочка ѕид,дрвена рамка.вие не мора да се грижите за тоа лизгање или паѓање. 【Лесно Да се Инсталира】Крпа Рек Прилагодливи Род може да биде флексибилно инсталирате со извртување, лесно Може да се installaed и отстрани. ●Продолжи Туш Завеса Род Description Shower Завеса Род е направен од Високо Квалитетни Нерѓосувачки Челик, Не се Лизга, рѓа-отпорни.погоден за бања, Туш кабина, кујна, провизии, гардероба. ●Телескопски Облека Железнички Функција✔Прилагодлива големина од вртење, со можност да биде продолжен дизајн✔Може да Висат крпа, туш завеси, прозорец завеси, облека.●Завеса Пол Спецификации✔Материјал : не ' Рѓосувачки Челик+Ruber База✔Тежина : 0.8 kg●Пакет се Вклучени-1x Не Дупчење Завеса Пол/Туш Железнички/Прилагодливи Плакарот Род ●ве Молиме Note If имате било какви проблеми кога производот ќе пристигне, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно.ние ќе ви одговори и да ви понуди решение во рок од 24 часа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.