• Обновено
Qwjdsb за Citroen Реле, за Fiat DUCATO, за Пежо Боксер 2006, Надвор Огледало Стакло Rearview Огледало Стакло Замена на Авто Делови Додатоци

Qwjdsb за Citroen Реле, за Fiat DUCATO, за Пежо Боксер 2006, Надвор Огледало Стакло Rearview Огледало Стакло

Оценката:
DEN 314.40

Тековен
Во магацинот.

Автомобил на ретровизорите може да ви обезбеди со пошироко видно поле, совршено се реши слепа точка и да ви помогне да се вози безбедно.На обврзувачки точка огледало е прилагодлив, што ќе ви овозможи да се види на околината повеќе од јасно и возење повеќе безбедно.Авто фокус леќа обработка : водоотпорен, дожд вода автоматски ќе се слајд надолу, не ќе магла, погодна за внатрешна или надворешна употреба.Лесен за инсталација : лесно да се инсталира, само да се стави на врвот на rearview огледало и ги заостри завртки.Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Материјал Тип : Стакло+Plastic Item Тип : Огледало & Coversfitment тип : Директни Replacement1. Тоа совршено се решава слепи агол на гледање.2. Мултифункционален помошни rearview огледало за безбедно паркинг.3. Можете прецизно да се прилагоди на страна и стоп линија.4. Можете слободно да ја прилагодите одраз агол.5. Погоден за инсталација на левата и десната страна видите mirrors Safe Возење!Со цел да се види за сите автомобили, објекти и пречки на патот, возачот е поле на гледање треба целосно да се подобри.Цврста и флексибилна, можете лесно може да се прилагоди својата позиција за да ги задоволат вашите лични потреби, и верувам дека тоа секогаш ќе остане иста, лесно да се инсталира и да ги отстраните.Забелешка : Бидејќи автомобили на истиот модел може да се произведува во различни земји/региони.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил делови одговараат на нашите слики, инаку тоа не е погодна.Ако постои каква било разлика, ве молиме контактирајте со нас пред купување, ви благодариме!Забелешка : Различни екрани може да потемни проектот.Сликата е поинаква од реалната слика.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.