• Обновено
Heayzoki 5pcs Forstner Малку Сет 15/20/ 25/30/ 35mm Дрво Вежба Битови Дупка Видов Поставите Дрво Машина дупчалка со спирална бургија Настроената

Heayzoki 5pcs Forstner Малку Сет 15/20/ 25/30/ 35mm Дрво Вежба Битови Дупка Видов Поставите Дрво Машина дупчалка

Оценката:
DEN 647.52

Тековен
Во магацинот.

Идеален за дупчење рамен дното дупки во дрво, сечење на работ намалува чипови и обезбедува заврши.Достапни за повеќето рачни машина за дупчење/ безжична машина за дупчење и така натаму,.Се користи за дупчење дрво производи, вклучувајќи 5pcs дрво дупка поотворени.Специјално дизајнирани машина малку овозможи употреба на повисоки брзини, за recessing кружни шарки.Сечилото е направен од високо квалитетни материјали, совршена техника и долг животен век.Функција : 1. Специјално дизајнирани машина малку овозможи употреба на повисоки брзини, за recessing кружни шарки.2. Идеален за дупчење рамен дното дупки во дрво, сечење на работ намалува чипови и обезбедува заврши.3. Достапни за повеќето рачни машина за дупчење/ безжична машина за дупчење и така натаму,4. Сечилото е направен од високо квалитетни материјали, совршена техника и долг животен век.5. Се користи за дупчење дрво производи, вклучувајќи 5pcs дрво дупка поотворени.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Дрво Дупка Opener Material : Зацементира Карбид Големина : Прибл. 15mm / 0.59in20mm / 0.79in25mm / 0.98in30mm / 1.18in35mm / 1.38 in Length : Прибл. 85mm / 3.35 in Shank Дијаметар : Прибл. 6.35 mm / 0.25 во, 8mm / 0.31 во Пакет Листата : 5 x Дрво Дупка Поотворени.

Параметри на производот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Woodworking Hole Opener
Material:
Cemented Carbide
Size:
Approx.
15mm / 0.59in :
20mm / 0.79in :
25mm / 0.98in :
30mm / 1.18in :
35mm / 1.38in :
Length:
Approx. 85mm / 3.35in
Shank Diameter:
Approx. 6.35mm / 0.25in, 8mm / 0.31in
Package List:
5 x Wood Hole Opener :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.