• Обновено
Sjch Мини Креативни Домаќинство Десктоп корпата за Ѓубре со Капак Остатоци Складирање Чистење Дневна Соба и Спалната соба Размавта Тип Мали Ѓубре Може да Бела 3 Литр?

Sjch Мини Креативни Домаќинство Десктоп корпата за Ѓубре со Капак Остатоци Складирање Чистење Дневна Соба и

Оценката:
DEN 685.92

Тековен
Во магацинот.

◆ РАЗНОВРСНА : Едноставни и стилски дизајн, големина и стил се направи погодна за употреба во многу места во вашиот дом;Идеални за вашата бања, кујна, канцеларија, спална соба, ученичкиот дом, занает соба, кујна, дневна соба, или било кој друг простор. ◆ Избрана PP еколошки материјали, можете да бидете сигурни дека ќе може да живеат удобно, и да ви обезбеди со зелена и за здрава животна средина. ◆ Спецификација на производот /Димензии : Hight : 16.5 СМ Должина на : 12 CM Тежина : 0.25 KG Капацитет : 3 Литри. ◆ Стави на маса да им помогне вие ги чувате лушпите, хартија и други остатоци, направи вашиот десктоп чисто и уредно, и го користат тоа како складирање кофа. ◆ Почитувани клиенти, Добредојдени да ги купите нашите производи.Ние ви послужи со услуга прво, прв клиент бизнис филозофија.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот персонал за услуги на корисниците.Ние ќе бидеме во вашата услуга 24 часа на ден.Добредојдовте на SJCH самопослуга, кои ви даваат добар шопинг искуство е нашата цел.Боја Класификација : Сина,Кајсија,Pink Product материјал : Еколошки PP material Product Спецификации /Dimensions Hight : 16.5 СМ Должина на : 12 CM Тежина : 0.25 KG Капацитет : 3 Litre Applicable сцена : купатило, кујна, канцеларија, спална соба, ученичкиот дом, занает соба, кујна, дневна соба, или било кој друг простор.Почитувани клиенти, добредојдени да ги купите нашите производи.Ние ви послужи со услуга прво, прв клиент бизнис филозофија.Пакетот вклучува : 1*корпата за Ѓубре.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.