• Обновено
KOTOM Селски Оркестарот Туш Завеса, Селски Дрвени Штала Врата, Полиестер Ткаенини Бања Завесите во Собата со Куки 69W X 70L Инчи

KOTOM Селски Оркестарот Туш Завеса, Селски Дрвени Штала Врата, Полиестер Ткаенини Бања Завесите во Собата со

Оценката:
DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Полиестер.Материјал и Големина : 69" x 70"(180 x 180cm).Погоден за повеќето стандардни кади или тушеви, Полиестер Ткаенини Еколошки и Удобно.Обичај Туш Завеса : Ние, Исто Така, Поддршка Личен Кориснички Бања Завеса.Го прилагодите Вашиот Туш Завеса со Слики,Текст, Секое Дело Што го Сакате.Вашиот Уникатен Дизајн Ќе Заличи Вашиот Бања и да се Создаде Удобно Капење на животната Средина.Карактеристики : Водоотпорен, Суши брзо, Лесно заштита, Машина перат, Не Исчезнува, Метал grommets, Не Лагер е Потребно.Пакет Вклучувајќи : Туш Завеса + 12 пластични туш завеса куки.Грижа инструкции : Машина мие со ладна вода со благ детергент за отстранување на набори и висат да се исуши.Бојата ќе остане убав и жив за години.Добредојдовте на Tanstan продавница, ви благодариме за вашето присуство и поддршка, Ние сме посветени на обезбедување на квалитет на производи и услуги на нашите купувачи.ние сме фокусирани на развивање и донесување на туш завеси и бања душеци.Ако ви треба било обичај предмети, јас ќе дадам се од себе да го обезбеди она што ви треба.За Туш Завеса : Сосема Нов и висок квалитет.Може да се користи за внатрешна и надворешна.Изработен од полиестер материјал, мека, мазна, етерични и удобно.Погоден за домашни, трпезарија, хотел,дневна соба, ходникот, спална соба.Убава ѕид виси, dorm divider, плажа cover up , bedsheet.Исто така постои и излетничко мат, sunbath под плажа е толку пријатно.или само Подарок Селекции.исто така може да се користи за photobooth позадина ничија страна додаток и тоа фотографии добро.Спецификации Туш Завеса : Големина : 69"WX70"L(180*180cm)Бања Туш Завеса Тежина:400g.Материјал : Полиестер Ткаенини Висока Резолуција Термички Трансфер Печатење Технологија.Она што Ќе Добиете за : 1 x Туш Завеса+ 12plastic туш завеса куки ИМАЈТЕ на ум : Постои 2-3% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. 1 инч = 2.54 cm Please имајте на ум дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Поради големата побарувачка ве молиме овозможи до 2-3 недели за испорака.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.