• Обновено
Вентил Пластични Еден Начин Не-Враќање Вода Внатрешно Течности Проверете Вентили за Гориво Гас Течни Фитинзи (Спецификација : 12mm)

Вентил Пластични Еден Начин Не-Враќање Вода Внатрешно Течности Проверете Вентили за Гориво Гас Течни Фитинзи

Оценката:
DEN 280.32

Тековен
Во магацинот.

Ова електрична електромагнетниот вентил е сите месинг кастинг структура, прецизни и веродостојни, има карактеристика на носат-отпорни, температура отпор.Професионална одделение не-враќање вентил - Идеален за морски, автомобилската, каравани/Р.В., и земјоделство.Стрелка означени на вентил, покажува течност проток насока.Ја спречува гориво од враќање назад во резервоарот и го чува во линија.Лесно да се инсталира, нема собрание потребно.Погоден за вода, high-end бојлери, интелигентни фонтани за пиење, бојлери, директно пиење машини, за прочистување вода машини, парни машини, енергија-заштеда на климатизација, третман на вода, опрема за ладење и вода индустрија и други области.Боја : White Material : Plastic Hose големина : 4mm / 6mm / 8мм / 10мм/ 12mm Opening притисок : >0.015 MPACompatible : Погоден за вода, бензин, дизел, масло и други fluids Quantity : 1 pc Package се Вклучени : 1 x еден начин да се провери valve Mechanical не потрошувачка на енергија, постојан проток прилагодливи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.