• Обновено
Четка за заби кутија 10pcs Шарени Преносни Патување Четка за заби Главата Поклопец Четка за заби Главата за Заштита на Кутија За Четка за заби Главата Покрие Мултифун

Четка за заби кутија 10pcs Шарени Преносни Патување Четка за заби Главата Поклопец Четка за заби Главата за

Оценката:
DEN 490.08

Тековен
Во магацинот.

Силна запечатување, опрема облик дизајн, течење-доказ и анти-пропадна; преносни јаже е полесно да се носат.Убав дизајн,лесна и практична лесно да се носат.Совршен за користење во патување и активности на отворено.Чувајте ја вашата четка за заби главата чисти ефикасно.Сите четка за заби опфаќа се направени од храна одделение PP материјал.Погоден за патување, бизнис, кампување, салата, семејство, хотел, school Brand Нов и висок квалитет.Убав дизајн,лесна и практична лесно да се carry Perfect за користење при патување и отворено activities Keep вашата четка за заби главата чисти effectively All четката опфаќа се направени од храна одделение PP material We случајно натпревар пет бои во еден package Ideal за патување, пешачење, кампување use Great за заштита на вашата четка за заби главата, чувајте го на чисти и clean Specifications : Материјал : PPProduct големина на : 3.5*1.8*2.3 cm Weight : 12g Package се Вклучени : 10 компјутери x Четка за заби Главата Covers Only над содржина не содржат други додатоци.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.