• Обновено
EMS 72296-19 Мембрана за Multidish 12, Поликарбонат (Пакување од 48)

EMS 72296-19 Мембрана за Multidish 12, Поликарбонат (Пакување од 48)

Оценката:
DEN 9395.76

Тековен
Во магацинот.

Лесно одгледување на повеќето клеточни типови без матрица слој.Третирани за клеточна култура.Не-токсични.Поликарбонат мембрани во поголем пора големини се прилагодува кон многу користи со клеточна култура, вклучувајќи ги и транспортните студии, токсичност тестови, chemo такси студии и електронската микроскопија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.