• Обновено
Reelcraft Браник Запре,3/8 во,Пластика, Црна

Reelcraft Браник Запре,3/8 во,Пластика, Црна

Оценката:
DEN 245.52

Тековен
Во магацинот.

Црево Репортажите и Додатоци.Производителот : Reelcraft.Земјата на Производителот : Кина.Пакет Димензии : 5" L x 3" W x 1.5" Х. Браник Запре, Материјал Пластика, За Употреба Со Grainger Реден Број 22 KX15, 2 CAG5, 2 CAG8, 2 CAG9, 2 Z864, 38 EE39, 38 EE90, 38 EE92, 38 L563, 448 F63, 448 F69, 448 F70, 4 NA84, 4 NA85, 4 NA91, 4 NB15, 4 NB25, 4 Z175, 5 KPA6, 5 KPC0, 5 KPC1, 9 VZW7.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.