• Обновено
20 Парчиња 5-6 Инчи Автомобил Полирач Подлога Хаубата Микрофибер Max Baxer Хаубата Полирање Хаубата Чистење Подлога Маска

20 Парчиња 5-6 Инчи Автомобил Полирач Подлога Хаубата Микрофибер Max Baxer Хаубата Полирање Хаубата Чистење

Оценката:
DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

Лесен за користење : овој автомобил полирач подлога хаубата може да заврши на 5-6 инчен возило полирач, само покрие полирач пасош на полирач.Материјал : како микрофибер поседува карактеристика на добра цврстина и проширување, нема да се деформира и мувла лесно.Широко се применуваат : можат да бидат применети на сите видови на мебел, автомобилски производство, метал, бронза, дрво боја, внатрешен дизајн, напредна кујнски прибор, музички инструменти.Добра изработка : на шиење е точна, не е лесно да се солза, површината е мека, ефикасни за отстранување восок и полирање.Пакет : пакетот вклучува 12 парчиња микрофибер полирање на хаубата, 4 парчиња восок апликатори полирање на хаубата, 4 парчиња волнени руно полирање на хаубата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.