• Обновено
108 Слотови SD MSD ТФ Мемориската Картичка Случај Носителот Складирање Покритие за 36 SD SDHC SDXC & 72 Micro SD Mirco SDHC Mirco SDXC или ТФ Картички Анти-Шок со Индекс Notepaper

108 Слотови SD MSD ТФ Мемориската Картичка Случај Носителот Складирање Покритие за 36 SD SDHC SDXC & 72 Micro

Оценката:
DEN 204.00

Тековен
Во магацинот.

Капацитет на складирање : Вкупно 108 слотови може да се сместат 36 SD SDHC SDXC & 72 Mirco SD Mirco SDHC Mirco SDXC или ТФ-картичка.Големината е 7.4*5.4*0.8 инчи, исто како големината на DVD случај.Идеален Организатор : запишете го картичка информации за notepaper, потоа ставете го соодветното нумеричко налепница на картичката и да се стави нумерирани картичка во картичка.Заштита : Направен од премиум & еко-пријателски PP школка, заштита на картички од прашина, влага и вода-јавните.Внатрешноста се состои од ЕВА гума вметнете каде мемориски картички може безбедно да се чуваат во посебни прегради.Лесно контрола на отворање за да пристапите до мемориската картичка.Компактен и лесен, со одличен подарок идеја за фото ентузијасти, пријатели и семејството.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.