• Обновено
PS-3 Безжичен Контролер, PS-3 Далечински управувач, CFORWARD Безжичен Контролер Gamepad со џојстикот Компатибилен Игра-Станица 3 Игри со Полнач и Палецот Костец

PS-3 Безжичен Контролер, PS-3 Далечински управувач, CFORWARD Безжичен Контролер Gamepad со џојстикот Компатибилен

Оценката:
DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

На индикатор светлото ќе флеш додека се полни.Високо осетливи на движење контрола systerm сетила на вашиот секој потег и знаци, како и предмети во играта ќе се движат и реагираат како ќе навалите,притисни и тресењето на контролорот. ????【Новиот Дизајн на Безжични PS-3 Контролер 】 новиот дизајн на безжични PS-3 контролер е убава, моден дизајн и класичен облик PS-3 контролер совршено да се вклопи во дланки, особено на аналогни стапчиња се одговора и мазна, кои се речиси и да нема текст заостануваат и лебдат, познати чувство го прави полесно да се заврши предизвици во игри.Кога индикаторот престанува да трепка, тоа значи дека батеријата е целосно наполнета.Се чувствуваат секој хит, несреќа, и експлозија со рака-vibrating двојно шок одговор. Можете да уживате во повеќето игри во повеќе платформи со gamepad. ????【Двојно Вибрации и Шест-оска на Движење Контрола】PS-3 безжичен контролер сензори за притисок кои се тркалаат со секоја акција што секој влијание се чувствуваат како да се во право во играта.Кога индикаторот престанува да трепка, тоа значи дека батеријата е целосно наполнета.Вклучување на конзола и да се поврзете на контролорот со помош на USB кабел, и потоа притиснете го PS-3/Home копче, спарување ќе биде завршен автоматски. ????【Уживаат во Игри】На игра-станица 3 контролер automatic connection (автоматска врска, (Активирате уредот со USB кабел за првиот натпревар конекција).????【 На Трети Лица, ГЛАСАЧКО место-3 контролер】Ова е трета страна замена не се официјални контролер, PS-3 контролер е широко компатибилен со PS3.CFORWARD новиот дизајн на безжични PS-3 контролер е многу убава, моден дизајн и класичен облик PS-3 контролер совршено се вклопуваат дланки.Го исклучите USB кабелот од ПС-3 конзола, притиснете го копчето за PS-3/Home копчето кога ќе сакате да ја играте играта, можете да уживате во игра со контролер преку Bluetoothtechnology.Оваа Игра-станица 3 контролер е трета страна производ.Контролор за PS-3 овозможувајќи за повеќе конфигурации и зголемување на точноста на било playstyle и жанр.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.