• Обновено
Ridgeyard Прилагодливи Хидраулични Седло Тркала Стол Тетоважа На Лицето Седло Масажа Столче Спа Салон Седиште (Црна)

Ridgeyard Прилагодливи Хидраулични Седло Тркала Стол Тетоважа На Лицето Седло Масажа Столче Спа Салон Седиште

Оценката:
DEN 1818.72

Тековен
Во магацинот.

Големи и дебели сунѓерот перница и подножјето остатокот нуди максимална удобност.Пет 360 степени dual-тркала casters ви помогне да планирам лесно низ собата.Седиште висина може да се прилагоди од 20" 25" со хидрауличен лифт за кориснички удобност.Атрактивни хром заврши база и седиштето додава модерен дизајн и издржливост.Овој салон столче стол е дизајниран да се вклопуваат во било која средина, како што се салон, дома и во канцеларија.Карактеристики : Тивок звук се движат : не влијаат на спиење.Сокриени гумени тркала : подот заштитник СТП кожа на корица : водоотпорни, лесно да се чисти.Ергономски дизајниран : 360 степени зглобот.Дебела сунѓерот стол перница : максимална удобност.Нога остатокот база : обезбеди удобност починка за твоите нозе Electroplate метал стои : анти- ' рѓа ,трајни деформација.Хидраулични дизајн : прилагодување на висината за подобра погодна позиција.Спецификации : Стол перница боја : црна Стол перница облик : седло Седиште материјал : СТП кожа Стојат материјал : chromed железо Прилагодлива висина : 51 - 65cm / 20.1" - 25.6" Тежина капацитет : 100 - 150kg / 220 - 330lb Пакет големина : 35x65cm / 13.8" x 25.6" Пакетот Вклучува : 1 x Столче Седиште 5 x Пластични Возен Castors 1 x Железо Круг Нога Остатокот 1 x Хидраулични за приспособување на висина на дршката 1 x База 4 x Завртки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.