• Обновено
Bluetooth Слушалки со Микрофон,Sanfant V5.0 возач на камион Bluetooth Слушалки со Микрофон Бучава Поништува, 18hr Talktime Слушалки со Стои Клупа, Автомобил Безжична Слушалка за Мобиле

Bluetooth Слушалки со Микрофон,Sanfant V5.0 возач на камион Bluetooth Слушалки со Микрофон Бучава Поништува,

Оценката:
DEN 959.76

Тековен
Во магацинот.

CVC Бучава Поништување на Микрофон : Усвојување Однапред ООП Bluetooth Чип, на CVC бучава-поништување на микрофон обезбедува кристално јасно повици.Идеална Bluetooth слушалки за возачи на камиони или употреба (office use.Ажурирани Bluetooth 5.0 : Добие слобода да ја напушти вашето биро за време на повик.Безжична Bluetooth 5.0 технологија ви дава до 33ft на стабилен и брз конективност за да се мобилен телефон, таблет, лаптоп.Сите-ден на животниот Век на Батеријата : да се Дојде до 18 часа време на разговор на едно полнење.Можете да ја полните слушалки со обезбедени полнење на кабелот кој може да се поврзете на слушалки директно или поврзете да стои на клупа. (Забелешка : положба на обвинителна клупа не мора батеријата.Ако сакате да полнење на слушалката, а тоа е ставање на постојаниот клупа, мора да се поврзете на полнење кабел за да стои на клупа.).Удобност и Одговара : 1.8 оз ултра-светлината на моно-слушалки на уво, мека уво перници и растеглив headband им даде на сите-ден удобност и сигурно одговара.Широк Компатибилност : Работи со повеќето Bluetooth-от уреди(паметен Телефон/Лаптоп/Таблет).Во multipoint поддршка поврзува две Bluetooth-от уреди во исто време.CVC Бучава Поништување на Флексибилни Микрофон за чист Разговор.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.