• Обновено
PENNYNANA Хидраулични Берберот Стол, 360-Степен Вртливата Стил Салон Стол w/Нога Одмор и Тешки-Должност Квадратна Основа, Сите Намена Убавина Спа Опрема, Црна ...

PENNYNANA Хидраулични Берберот Стол, 360-Степен Вртливата Стил Салон Стол w/Нога Одмор и Тешки-Должност Квадратна

Оценката:
DEN 1207.20

Тековен
Во магацинот.

????【КОМУНАЛНИ БЕРБЕРОТ СТОЛ】 : Фали комбинација на класичен стил и модерна талент, хидраулично берберот стол cushioned со дебели сунѓерот и покриени со луксузни СТП кожа е професионална прилог на вашиот бербер, салон за убавина, или at-home студио, нудејќи удобно седи искуство. ????【ЕРГОНОМСКИ СЕДИШТА ДИЗАЈН】 : И текстура пространа седиште (20"W x 16.5"D, 5.1" дебела) и криви висока backrest (19.3"H) се дизајнирани да одговараат на скелетот форма на луѓето за максимална удобност.Cushioned потпирачи за раце и Т-облик подложка за нозе помогнат на целото тело на леснотија. ????【СТАБИЛНА И ИЗДРЖЛИВИ СТРУКТУРА】 : На стабилна челична рамка поддржани од тешки-должност плоштадот хром база е здрав и стабилен за поддршка до 440 lbs без било тетеравење.Дамки/отпорно на гребење покривање со парична казна крои ви овозможува да се исчисти стол лесно со влажна крпа. ????【360-СТЕПЕН ЗГЛОБОТ И ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА】 : 360-степен swiveling функција на поедноставување на кавга на потег за најдобар агол.Со квалитетот на хидраулична пумпа, на висина на столот може да биде едноставно прилагодени од 38.4" да 44.3" за да се олесни вашата работа. ????【ЛЕСНО СОБРАНИЕТО】 : Сите делови вклучени во вашиот пакет, се прикажани јасно.Со лесна-за-разбере инсталација рачно, 2 лица може лесно да се соберат оваа елегантна берберот стол.Опис : бербер е професионална место каде клиенти не само што можат да уживаат во удобен стил искуство, но, исто така, се релаксираат и самите со чиста атмосфера.Додека, соодветен берберот стол е од суштинско значење.PENNYNANA минијатурни тапациран хидраулични берберот стол со 360-степен вртливата функција и Т-облик подложка за нозе е луксузен опција за подобрување на модерниот стил на вашиот бербер, салон за убавина, tattoo shop, или at-home студио.На ергономски backrest, текстура седиште и cushioned потпирачи за раце, од кои сите се опфатени со дамка-отпорни СТП кожа, нудат максимална удобност при што ќе ви овозможи лесно да се чистат со влажна крпа.Здрав метална рамка работи на тешки-должност хром база, да се обезбеди висина-прилагодлив стил стол е силна и стабилна да се одржи, повеќето клиенти.Купи овој трошок-пријателски, стилски swiveling коса за сечење стол сега да се направи вашата работа полесна во процесот.Спецификации : Боја : Црна/Црвена Материјал : Челична Рамка + СТП Кожа + Сунѓерот Целокупната Димензии : 22.8"L x 22.4"W x (38.4-44.3)"H Прилагодлива Висина : 38.4"-44.3" Седиште Големина : 20"W x 20"Д Седиште Дебелина : 5.1" Backrest Големина : 19.3"L x 18"W подложка за нозе Големина : 11.8"L x 1.6"W Плоштадот База Големина : 19.3"L x 19.3"W Максимална Тежина Капацитет : 440 LBS Нето Тежина : 55 КГ Забелешка : На стол назад не може да се reclined.Пакетот Вклучува : 1 x Хидраулични Берберот Стол 1 x Прирачник.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.