• Обновено
30 Пакет 5ml/10ml/20ml Шприц, Buytra Пластичен Шприц со Луер Лизга Совет, Без Игла, Не Стерилни - Идеален за Мерење или Пренос на Мал Износ на Течности(Без Капа)

30 Пакет 5ml/10ml/20ml Шприц, Buytra Пластичен Шприц со Луер Лизга Совет, Без Игла, Не Стерилни - Идеален за

Оценката:
DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ - пластични шприцеви се идеални за лабораториски експеримент, пет хранење, succulents наводнување, инјектирање или цртање течност, масло,или DIY занает проекти.ФУНКЦИЈА - Луер Лизга Совет, Не се Стерилни, Нема игла и капи, шприцеви за еднократна употреба за една на наводнување шприцеви се соодветно 5,10, 20cc капацитет, различни големина на состанокот вашиот различни потреби.ПАКЕТ - 30 пакет шприцеви за еднократна употреба, 10 парчиња 5ml, 10 парчиња 10ml, 10 парчиња 20ml, најголемиот дел wraped.Buytra 30 Пакет 5ml/10ml/20ml Шприц, Buytra Пластичен Шприц со Луер Лизга Совет, Без Игла, Не Стерилни - Идеален за Мерење или Пренос на Мал Износ на Течности(Без Капа) Спецификација : - Полипропилен пластични направи - Луер Лизга Совет, Не се Стерилни, Нема игла и капи - За еден & индустриска употреба, не се за медицинска употреба - 3 Различен Капацитет, 5cc,10cc, 20cc - Measurement5ml шприц : вкупна должина околу 8.6 cm/ 3.39", цевка должина околу 6cm/ 2.36", надворешен дијаметар приближно 0.5"10ml шприц : вкупна должина околу 10.4 cm/ 4", цевка должина околу 7,6 cm/ 2.99", надворешен дијаметар приближно 0.63"20ml шприц : вкупна должина околу 12cm/ 4.72", цевка должина околу 10.5 см/ 4.13", надворешен дијаметар приближно 0.83"Толку многу се користи за шприцеви : -На лизга совет е доволно мал за што го прави одличен за давање на вашите мали домашни миленици лекови и храна-Тоа може да се користи за разни проекти, кои бараат мала мерења и прецизна примена. - Идеален за мерење на хранливи материи, додатоци и пестициди.Исто така може да се користи за лабораториски експеримент, пет хранење, succulents наводнување, инјектирање или цртање течност, E-сок, E-течности или масло итн.Многу практична !.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.