• Обновено
NYX Козметика Џамбо Око Молив (PACIFIC)

NYX Козметика Џамбо Око Молив (PACIFIC)

Оценката:
DEN 176.88

Тековен
Во магацинот.

JEP-616 Пацифик.NYX Професионална Шминка Џамбо Око Молив - сенката за Очи и eyeliner сите во еден - Крем формула е лесно да се вклопуваат, глајд модели на како свила и трае во текот на целиот ден - не браздата или се исуши око.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.