• Обновено
Хемиски Момци BUFX115HEX6 Хексадецимален-Логика Квантна Полирање/Завршувањето на Подлога, Сина (6.5 Инчи Вклопува 6 Инчен Поддршка Плоча)

Хемиски Момци BUFX115HEX6 Хексадецимален-Логика Квантна Полирање/Завршувањето на Подлога, Сина (6.5 Инчи Вклопува

Оценката:
DEN 244.56

Тековен
Во магацинот.

Сина Квантна влошки се шири совршен грбот на глазура над сите насликани заврши.Сина Квантна Влошки се светло должност по завршувањето влошки.Додека сечење и полирање влошки се отстрани бојата да се врати сјај и блесок, завршувајќи влошки немаат намали и само се шири совршен грбот на глазура додава сјај и влажни сјај.Мекото ширење акција на Сино Квантна влошки е совршен за примена на совршен грбот на глазура со минимални производ отпад.Користете Сини Квантна влошки да се шири совршен грбот на глазура како Црна Светлина, Бела Светлина, Gloss Workz, или EZ Creme Глазура.Ширење производи како глазура, пломби, и восок од машина користи најмалата количина на производот за максимални резултати со минимални производ употреба.Кога се користи правилно, завршувајќи влошки можат да користат едно шише со глазура десетици возила од машина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.