• Обновено
Патување Четка за заби Првенство, 6 во 1 Мултифункционален Патување Шише Поставите Пренослив Држач, Четка за заби Мулти-Слој Класифицирани Туш Шише за Патување Камп

Патување Четка за заби Првенство, 6 во 1 Мултифункционален Патување Шише Поставите Пренослив Држач, Четка за

Оценката:
DEN 1418.40

Тековен
Во магацинот.

????Високо-квалитетни Материјали - Ова патување четка за заби кутија школка е направена од еколошки ABS и КОМПЈУТЕР материјали, еколошки и издржливи, со парична казна мат текстура.Шишето е направен од храна одделение МИЛЕНИЧЕ и PP, која може да се sterilized од перење, која е многу здрава. ????Четка за заби Кутија - Оваа четка за заби контејнер може да се сместат 2 обична четка и 3 cm долги стандард паста за заби, или 19,2 * 3 cm големина на електрична четка за заби.Со оваа четка за заби случај, вашето патување ќе биде многу удобен и удобно. ???? 6 во 1 - Овој мулти-функционална патна шише сет вклучува заб грешка, држач, четка за заби, два 45ml лосион шишиња, а 30ml лосион шише и фах база.Тој има голем капацитет и може да ги исполни вашите различни складирање потреби. ????Лесно да се Носат - Ова патување четка за заби случај е мал и лесен, лесен во тежина, и не заземаат простор.Може да се стави тоа во вашата торба, куфер, и го носат истиот со вас, што е многу погодно. ????Широк Спектар на Апликации - Ова патување шише сет со моќни складирање и класификација функции е многу погодна за долгорочни или краткорочни патување, деловни патувања, кампување, летни кампови, итн.Тоа е најдобриот избор за вашите излети. 6 во 1 Multifunctional патување шише сет, вклучувајќи забот грешка, држач, четка за заби, 2 на 45 ML лосион шишиња, а 30 ML лосион шише и фах база, и се класифицирани да ги исполни вашите различни складирање треба.Четка за заби container The четка за заби сад е во можност да ги чувате 2 заеднички четка и стандарден паста за заби во должина од 3cm, или електрична четка за заби во рамките на големината на 19.2*3cm, и патување паста за заби, со куп ќе може да се мијат забите за време на патување лесно и удобно.Мулти-слој storage Comes со 3 транспарентен класифицирани шишиња за лосиони, тонери, шампон и други видови на toiletries за складирање, секоја со количината на 3 ML/време.На послужавник база може да се користи за ставање обетки или други мали предмети за да се избегне губење на време за миење, со магнетни дизајн, лесно да се инсталира и да се оттргне.Спецификации : Тип : патување четка за заби cup Material : ABS+PC+домашно МИЛЕНИЧЕ+PPQuantity : 1pc Item Боја : сина/сива/white Bottle Капацитет : 30 ML; 45 MLSterilization Метод : вриење/пареа(чаша); миење(шишиња)Отпорност на Топлина : -30-100 степен целзиусови степени(чаша); -20-60 степен целзиусови степени(шишиња)Големина : 6.9*20.8 cm/2.71*8.17 инчен(D*H)Тежина : 320g/11.29 oz Packages : 1*патување четка за заби cup1*сандак .

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.