• Обновено
Бојното поле Hardline: Hardline Оклопни - PS3 [Дигитален Код]

Бојното поле Hardline: Hardline Оклопни - PS3 [Дигитален Код]

Оценката:
DEN 950.40

Тековен
Во магацинот.

Откако ќе имаат плен, треба да се извлечеш со тоа.Бојното поле Hardline : Оклопни е трет на четири проширување пакети се вклучени во бојното Поле Hardline Премија, и се достапни како самостоен купување.Оклопни воведува 4 нови возила наменети за мапи, вклучувајќи Двоен Крст, Пацифик Автопат, Воз Dodge, и Пренасочување, и новата Фати Торба режим.Се натпреваруваат во натпреварувачки мечеви со новиот Супер Функција, сите, додека со користење на еден од 4 нови возила (Седан Изведба, Увоз Тјунер, Луксузна Купе, Limo), 4 нови оружја, Огнот Секира меле оружје, RF Jammer gadget, и 4 нови оружје camos.Системски побарувања : Поддржани Платформи : Play Station 3 Play Station сметка потребни за игра на активирање и за инсталација.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.