• Обновено
Хартиена Крпа Носителот-Авто Лепило или Дупчење од Нерѓосувачки Челик Под Кабинет Леплива Хартија Крпа Држачот за Ѕид за Кујна Бања (Црна)

Хартиена Крпа Носителот-Авто Лепило или Дупчење од Нерѓосувачки Челик Под Кабинет Леплива Хартија Крпа Држачот

Оценката:
DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

Поголеми Димензии : должина на црна хартиена крпа носителот 13 инчен,Погоден за повеќето големини на книжно марамче ролни и крпи.Високо Квалитетен Материјал : Хартија крпа држачот за ѕид monut е направен од високо-квалитет на 304 нерѓосувачки челик, вчитување тежина може да достигне 12kg.Лесен за Инсталација : Применливи за двете лепило и завртки.Користете adhesives на мазни ѕидови,притиснете тоа за 3 минути, а потоа оставете го сам за 48 часа.Инсталирање со навртки на нерамни површини.Широко Апликација : хартија tolwe носителот под кабинет планината може да се користи за хартија, крпа, пластични заврши, ѓубре торба за во кујна и бања.По продажба на Услуги : Ние сме 24 часа на интернет,ве молиме контактирајте не за било какви прашања.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.