• Обновено
Edens Градина Мандарински - Црвена Етерично Масло, Чиста Терапевтски Одделение (Undiluted Природни/Хомеопатски Ароматерапијата Миризливи Етерично Масло Синглови) 30 ml

Edens Градина Мандарински - Црвена Етерично Масло, Чиста Терапевтски Одделение (Undiluted Природни/Хомеопатски

Оценката:
DEN 1672.80

Тековен
Во магацинот.

Мандарински е вашиот пасош да инспирација.Неговата арома — мешавина од слатко, цитрус и tangy-зелена белешки — се буди вашите сетила и ве охрабрува да се преиспита можностите.Мандарински да им помогне на сетилата додека cal To ги смири стомакот, се меша 10 капки на Мандарина, 3 капки од Ѓумбир, 8 капки на Пеперминт и 3 капки на Василиј во 2 мл на превозникот масло или база лосион, тогаш трансферот на сад.Жените во сопственост и семејство-управувана од 2009 година, ние лично извор секое етерично масло и суровини состојка за да се обезбеди поволни цени, без компромитирање на квалитетот.Гласаа #1 Не-МРЕЖЕН етерично масло компанија, тоа е наше задоволство да се биде на вашиот one-stop shop за сите работи на ароматерапијата.Како лидер во етерични масла индустрија, ние вредност на безбедноста, квалитетот и образование во нудат само најдобрите ароматерапијата производи.За оваа причина, ние се тестира секоја серија на етерични масла и да се обезбеди GC/MS извештаи за нашите клиенти да се обезбеди секој масло терапевтска вредност и чистота.Секој од нашите производи се стручно се формулираат и рака-истури, вклучувајќи повеќе од 200 етерични масла и синергија мешавини.Ние исто така нудиме широк спектар на природни дома и тело производи кои се вид на животната средина.Имам едно прашање за етерични масла?Нашите сертифицирани aromatherapists се среќни да даваат рака во вашиот еднакви можности патување!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.