• Обновено
20 Pack - 14 Ga 1/2 Инчи Искрен Совет Издавање Игла со Луер Заклучување,Маслиново

20 Pack - 14 Ga 1/2 Инчи Искрен Совет Издавање Игла со Луер Заклучување,Маслиново

Оценката:
DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

14 Ga Луер Заклучи Тапи Игли - Вкупна Должина 1.18"- Маслиново Масло. 0.5"од не' Рѓосувачки Челик Канила - 0.060"id x 0.072"od - Грешка во 0.01 mm.Пластична кутија за пакување , Пакување од 20. Конструиран Течност Издавање Погоден за Сите Стандардни Луер Заклучи Шприц.Одлично за лепак инјектор,алкохол,течни мерка ,Течна смеса,пломби,Занает лепак,етерични масла фармацевт,мастило рефил,дрво лепило,парфем мерка и на горивото, мазива и сл.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.