• Обновено
Omicron 130240 Стаклени Влакна Филтер Хартија Без Врзивно средство, 1.6 Micron, 240mm(24.0 cm) Кругови (Пакување од 100) Еквивалентно на GF/A

Omicron 130240 Стаклени Влакна Филтер Хартија Без Врзивно средство, 1.6 Micron, 240mm(24.0 cm) Кругови (Пакување

Оценката:
DEN 1140.00

Тековен
Во магацинот.

Идеален за висока ефикасност општа намена лабораторија филтрација.Се препорачува за gravimetric утврдување на воздухот на товар particulates.Магацинот за земање & апсорпција метод на следење на загадувањето на воздухот.Испарливи материјали каде палењето е вклучено.Идеален за висок волумен воздух примерок.Omicron стаклени влакна филтри се направени од 100% borosilicate стаклени влакна, кои се 100% врзивно слободни јас.e.хемиски инертен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.