• Обновено
150 компјутери Пластични Ви Благодариме Торба Големи Т Кошула Кеси за Мал Бизнис Продавница Шопинг Стока Торба Масовно 12x19 од ysmile - Бела

150 компјутери Пластични Ви Благодариме Торба Големи Т Кошула Кеси за Мал Бизнис Продавница Шопинг Стока Торба

Оценката:
DEN 431.52

Тековен
Во магацинот.

Уникатен Дизајн : Нашата ви благодариме торба е различен со други вреќи, тоа е дизајниран од страна на нас, се надеваме дека оваа стока торба ќе ви помогне да се изгради на вашиот бизнис линија, им даде на вашиот клиент добар впечаток, стоката е со добар квалитет.Шопинг Торба Количина : 150 кт пластични шопинг торба во една кеса.Стока Торба Големина : 12"x19", дршката е вклучена во стока торба, големината е рамен големина, кога ќе се отвори тоа, големината можеби промена.Оваа пластична кеса е премиум микро granule направени, храна ниво, може да се користи за складирање на храна, овошје или зеленчук складирање, т кошула desgin може да ви помогне да се земе чантата полесно, тоа е здрав.Можете да ги користите за повеќето ocassion, продавница, стоки пакет, намирници складирање, вашиот бизнис на превозот пратката, 0.6 мили дебелината е доволна за повеќето ocassion, ве молиме да не фрлаат отпадоци, имаме само една Земја. 150 кт 0.6 мили пластични т кошула стока торба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.