• Обновено
Froiny 1pc Бакар Јазик Чисти Scraper Не-Gagging Дизајн на Метални Јазик Почиста Унисекс Јазик Четка за заби Стоматолошки Орална Нега Алатка

Froiny 1pc Бакар Јазик Чисти Scraper Не-Gagging Дизајн на Метални Јазик Почиста Унисекс Јазик Четка за заби

Оценката:
DEN 2385.60

Тековен
Во магацинот.

Совршено ефикасни во лекувањето на Лош Здив.Ќе трае цел живот - само повремено брис со вар за да се отстрани оцрни ако сакате.Посебно не-gagging дизајн - ќе се исчисти целата јазик со благ мозочен удар или две, нема рабови.Направен од Чист Бакар, посебно признати за бакарни јони.Дизајниран исклучиво да биде погодна за двете деца и возрасни.Боја : Како Shown Size : прибл. 12x4.8cm Material : Copper Quantity : 1 PCAge Група : Adults Item Тип : Toothbrush Size : прибл. 12x4.8cm Type : Ротација Type Package се Вклучени : 1 x Tounge Scraper Note : Други додатоци демо на сликата не е вклучена.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.