• Обновено
Сојузничките Месинг Ретро Бран Колекција Ѕид Монтирани Хартиена Крпа Носителот, Полиран Никел

Сојузничките Месинг Ретро Бран Колекција Ѕид Монтирани Хартиена Крпа Носителот, Полиран Никел

Оценката:
DEN 2102.16

Тековен
Во магацинот.

Сигурен, прифатлива и долготрајни стандарди.Една рака операција; Елиминира отпад со дозволување на точно го саканиот број на книжно марамче листови да бидат растргнати off.Хартиена крпа се тркалаат без проблеми слајдови и исклучување на носителот.Пакетот тежината на Производот : 3.15 lb.На крајот на краиштата, сигурен, прифатлива и долготрајни стандарди Ѕид Монтирани Хартиена Крпа Носителот на само една рака операција и го елиминира отпад со дозволување на точно го саканиот број на книжно марамче листови да бидат растргнати исклучите тек со само една рака.Хартиена крпа се тркалаат без проблеми слајдови и исклучување на носителот.Панорама на светски организатор во класичен, современи и прифатлива дизајн за дома.На Ретро Бран Колекција, исто така, одгласите на престојуваат моќ на некои 20-тиот век елементи на дизајнот.Додека вие нема да видите ништо диско или психоделичен, ќе видите слични меур детали за разни повлекува, произлегува и рацете во текот на оваа колекција.Колекцијата други потпис функција се неколку концентрична кругови на хардвер плочи (ок, вид на психоделичниот) и карактеристики навистина необични дизајни на својот ѕид-монтирани гимнастик/држач, четка за заби и сапун јадење носител (сапун јадење е предвидено).Што го дели истото стеги како Ретро Точка за својата стаклени полици.Бидете сигурни да се види на крпа да стои четири pivoting оружје и ѕидот-монтирани вртливата бричење/шминка огледало.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.