• Обновено
Стигнале Воздух Црева Ролна, 39.4 ft Воздух Црева Ролна, Стигнале Пролет Тешки Индустриски Авто Поправка на Пневматски Алатка

Стигнале Воздух Црева Ролна, 39.4 ft Воздух Црева Ролна, Стигнале Пролет Тешки Индустриски Авто Поправка на

Оценката:
DEN 3119.76

Тековен
Во магацинот.

【Широк Спектар на Примена】 Авто поправка алатка е погоден за сите видови на автомобили се мијат продавници, фабрики, авто поправка продавници, дома градини, итн., со комплетен прибор, лесен за инсталација и лесен употреба. 【Стигнале Дизајн】 Ролна пневматски алатка донесува стигнале дизајн, кој е многу лесен за употреба и може да се прилагоди во зависност од должината што треба. 【Здрав】 школка на воздух црева ролна е изработен од ABS, кој е лесен во тежина и може да се залепи на ѕидот. 【СТП Клип Цевка】 клипот на температурата на Воздухот црево ролна стигнале пролет е направен на СТП материјал, кој е на мраз-отпорни, отпорни на корозија, и можат да го издржат притисокот на 22lb.Може да се купи со доверба. 【Трајни】 На бакар вратило на авто стигнале воздух црева ролна е многу издржлив и има долг животен век.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Стигнале Воздух Црева Reel Outer Дијаметар : Прибл. 12mm/0.5 in Inner Дијаметар : Прибл. 8mm/0.3 in Length : Прибл. 12m/39.4 ft Pipe Материјал : PUPipe Надворешниот Дијаметар : Прибл. 8mm/0.3 in Pipe Внатрешен Дијаметар : Прибл. 12mm/0.5 in Work Притисок : 0.4-0.8 Mpa Bursting Притисок : 60bra Package Листа : 1 x Стигнале Воздух Црева Reel Note : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Параметри на производот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Retractable Air Hose Reel
Outer Diameter:
Approx. 12mm/0.5in
Inner Diameter:
Approx. 8mm/0.3in
Length:
Approx. 12m/39.4ft
Pipe Material:
PU
Pipe Outer Diameter:
Approx. 8mm/0.3in
Pipe Inner Diameter:
Approx. 12mm/0.5in
Work Pressure:
0.4-0.8Mpa
Bursting Pressure:
60bra
Package List:
1 x Retractable Air Hose Reel :
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.