• Обновено
Gelato 8551 Мпц Пети Чипка се Лизга & Масло Отпорни на Мажите Удобност Работа Чевли со Вода & Дамка Отпорни на Горниот

Gelato 8551 Мпц Пети Чипка се Лизга & Масло Отпорни на Мажите Удобност Работа Чевли со Вода & Дамка Отпорни

Оценката:
DEN 396.00

Тековен
Во магацинот.

Увезени.вештачки единствена.Дамка & Отпорен На Вода.Удобноста Inersole Одлична за сите ден се носат.Увезени.Gelato мажите nonslip удобност чевли, овие чевли се дизајнирани за работа професионалец кој бара чевли кои можат да го издржат секојдневна употреба и злоупотреба.На чевли карактеристики дамка и водоотпорен горниот, удобност innersole што е одлично за стоење и одење во текот на целиот ден, единствена е флексибилен масло отпорни и не се лизга упатуваа дизајн кој помага во заштита од лизгање на влажни подови.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.