• Обновено
HOYOA Мали Автоматско Батеријата Плови trickle 12v Полнач за автомобил Брод Домаќинство Мотоцикл Автомобилската

HOYOA Мали Автоматско Батеријата Плови trickle 12v Полнач за автомобил Брод Домаќинство Мотоцикл Автомобилската

Оценката:
DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

Автоматско батеријата плови полнач е совршен за полнење 12volt влажни олово-киселина или AGM батерии.Батеријата плови полначот може да обезбеди 5-125 оценет amp-час со максимален излез на 13.2 volt ВАШИНГТОН.Лебдечки коло одржува целосна наполнетост, без над полнење.Крокодил клипови направени од бакар поддршка exellent електрична спроводливост.Една година гаранција, ако најде дека нашиот производ има проблеми со квалитетот, контактирајте не и ние ќе ви испратиме нова.Големина : 12 V-5-125am A.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.