• Обновено
DYPER Бамбус Бебе Пелени Големина 1 / Новороденче | Природни Искрен Состојки | Крпа Алтернативни | Ден & преку Ноќ | Растителна Основа + Еко-Пријателски | Противалергиски

DYPER Бамбус Бебе Пелени Големина 1 / Новороденче | Природни Искрен Состојки | Крпа Алтернативни | Ден & преку

Оценката:
DEN 2039.76

Тековен
Во магацинот.

ПОДОБРО ЗА ВАШЕТО БЕБЕ : Искуство природна растителна основа пелени за еднократна употреба се дизајнирани за чувствителни новороденче, preemie, и деца на кожата.Надворешниот и внатрешниот слој направен со 100% Бамбус Viscose за подобрен комфор, чувствувате wicking, и максимална задршка на течности.ЕЛАСТИЧЕН, МЕКИ, УДОБНИ : Ултра мека на допир, абсорбента, и thoughtfully направен со искрени и чисти повторно мека, без мирис и дише.За родителите како мене и тебе, што значи помалку бруто работи допира нашето бебе, тие се помалку пелена осип и тоа е помалку stinky.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.