• Обновено
Electop Micro SD за SD Картичка за Проширување Кабел Адаптер, ТФ Флексибилни Extender SD Читач на картички SD/RS-MMC/SDHC/MMC Компатибилен со GPS,3D Принтер,Малина Пи,TV,DVD(ТФ да SD,2 Парчиња)

Electop Micro SD за SD Картичка за Проширување Кабел Адаптер, ТФ Флексибилни Extender SD Читач на картички

Оценката:
DEN 263.76

Тековен
Во магацинот.

Можете да ја проширите SD кабел extender слот за излез од компјутер биро или навигација со автомобил sdhc продолжување на место кое е лесно за употреба.Ве молиме Љубезно ве молиме Имајте во предвид : Ако не приклучете го прошири картичката надвор од Micro SD читач на картички ,ќе треба да го рестартирате уредот за информации ажурирани кога следниот tine употреба.Поддршка на сите треба да користите мемориска картичка SD картичка производи. 1x Бела SD за SD Картичка Extender.Производ Кабел тип : Микро SD за Micro SD Картичка Адаптер за Продолжување на Кабел; Мемориската Картичка Додатоци за Микро картичка порта е изработен од Пластика,многу лесен.кабел sd продолжување extender sdhc картичка.Пакетот вклучува : .Брзо Призна : Ова SD продолжување кабли би им овозможува на SD-кабел extender за картичка да биде призната SDHC продолжување брзо.9 инчен Вметнете ја SD-картичката во SD-картичка на sdhc проширување, потоа Вметнете ја SD адаптер картичка во машина (GPS,Автомобил DVD,DVR,3 D Принтер,Камера,Малина Пи,Поттикне,3 D Мапирање,Arduino,ТВ сетот, ПРЕДВОДЕНА/LCD екран на Мобилен телефон/паметен Телефон,Отворено рекламирање екран, Големи minitoring инструмент,итн.Продолжување на Располагање : кабелот е 48cm,се направи тоа е можно дека сте го продолжи картичка од компјутер биро или навигација со автомобил до местото што е лесен за употреба.Оваа SD Продолжување кабел го прави вметнување и отстранување на картички во SD слот многу лесно во автомобил GPS ,3 D Принтер,Малина Пи,ТВ и други големи уред. 1x Црна SD за SD Картичка Extender1x Бела SD за SD Картичка Extender.SD продолжување кабел Extender SDHC картичка.Брз Признати : на Овие sd продолжување кабли би им овозможува на sd-кабел extender за картичка да биде призната SDHC продолжување брзо.Должина : 48 CM.Поддршка за Micro SD мемориска картичка во рок од 32 GB memor капацитет;FFC extender кабелот е супер тенок, да се зачува простор,Прочитајте податоци брзо, сигнал стабилност.sdhc картичка SD продолжување кабел Extender.Широк Компатибилност - Дизајниран за GPS,3 D Принтер,Малина Пи,ТВ,,San Disk micro SDHC / San Disk SDXC /Arduino / DVD / DVR / LED / LCD екран или паметен Телефон итн.продолжување sd кабел extender sdhc картичка. 1x Црна SD за SD Картичка Extender.Лесен за Користење : Микро SD продолжување лента кабел признае картички поголеми од 32 GB(128 MB 64 GB) лесно.Micro SD продолжување лента кабел признае картички поголеми од 32 GB(128 MB 64 GB) лесно.extender sdhc картичка sd продолжување кабел.Микро sd Продолжување Кабел Картичка Прочитајте не подржува топло-приклучување.Компактен Дизајн ,Ултра мала големина, ниска потрошувачка на енергија.Поддршка за повеќето од Производите s SDHC продолжување картичка порта.Лесен за Користење : Внеси ја SD-картичката во SD слот ,и да се поврзете на друга порта за Micro SD читач, што конвертирате SD картичка информации што да се прикаже во Micro SD читач.Широк Compatibity : Микро SD продолжување на Поддршката за сите производи треба да се користи SD SDHC MMC RS-MMC Micro-SD ТФ мемориската Картичка sd кабел Extender 18.Нема потреба да се грижите за некои тешкотии во вметнете ја SD-Картичката за да го ажурирате мапи или копирате датотеки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.