• Обновено
Sur-Печат, Inc. Teadit 90003316GR2500 Зелена Бенд со Сива Лента 316LSS/Графит Спирала Рана Заптивка, -150 да 842 Степени Целзиусови Температура Опсег, 3.63 ID, 7.75 OD, за 2-1/2 Цевка Големина

Sur-Печат, Inc. Teadit 90003316GR2500 Зелена Бенд со Сива Лента 316LSS/Графит Спирала Рана Заптивка, -150 да

Оценката:
DEN 300.00

Тековен
Во магацинот.

ASME B16.20 Дихтунзи за ASME B16.5 прирабници / класа 2500. Центрирање прстен точно ја лоцира заптивка на страната на лицето, обезбедува дополнителни радијална сила, и делува како компресија граничник.Спирала ликвидација (запечатување елемент) се состои од метал и мека додатен материјал.Температурата опсег (F) : -150 да 842 Степени.Издржлив, лесен за инсталација и отстранување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.