• Обновено
yuelvda mens Сабо,патики

yuelvda mens Сабо,патики

Оценката:
DEN 863.76

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.ГОЛЕМИНА на ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да ги купите овој чевли според вашите нозе должина од оваа табела!Ве молиме мерка твоите нозе од пети до пета со владетел прво, пред да ги купите нашите чевли.Ако не сакаат да носат дебели чорапи ве молиме изберете една големина помала. (ПРИМЕР : еден нозете должина е 230mm, таа/тој ќе ја купи НИ 3.5, бидејќи од табелата НИ 3.5=нозе должина

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.