• Обновено
Laforst Чак 3614 Mens Sunbrella Nonslip Серверот Чипка Рамен

Laforst Чак 3614 Mens Sunbrella Nonslip Серверот Чипка Рамен

Оценката:
DEN 1007.76

Тековен
Во магацинот.

Sunbrella.Увезени.Гумен ѓон.Платформа мерки околу 0.5. Sunbrella fabirc горниот, отпорен на вода и дише.Се Лизга гумени Отпорни ѓон, мала Тежина, Модни Стилови.Мемориска Пена перница табани, Ткаенини-Наредени Внатрешни работи, Класичен Чипка дизајн.Квалитет, Издржливост, Комфор и безбедност.Лизга Отпорни Гума outsoles за лесни, Флексибилност и Сигурност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.