• Обновено
60 Тркалаат Виножито Washi Лента Поставена Шарени Запишување Хартија, Лепило Маскирање Ленти 8ММ Ширина Леплива Лента Хартија за DIY Scrapbooking Занаети Labels Куршум Journaling Уме

60 Тркалаат Виножито Washi Лента Поставена Шарени Запишување Хартија, Лепило Маскирање Ленти 8ММ Ширина Леплива

Оценката:
DEN 309.36

Тековен
Во магацинот.

1. Материјал Квалитет washi хартија деликатна 60 бои на виножитото стил лепило маскирање лента авто-стап хартија во ролни;. 2. Содржина Листа . 3. Апликацијата Декоративни маскирање лента за сите намени како куршум списанија, planners, уметнички проекти, DIY scrapbooking занает ленти, а најдобро за подарок обвивката.ШТО ЗАСЛУЖУВА НАЈДОБРОТО!. 4. Пакет 60 Ролни 8мм ширина 4m должина washi лента поставена во хартиена кутија по пакет.Големина : 60 Ролни 8мм Ширина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.